Silesia Logistyka

Centrum Logistyczne – SILESIA Logistyka stanowią obiekty logistyczne i biurowe. Całość zlokalizowana jest bezpośrednio przy najważniejszych arteriach komunikacyjnych. SILESIA Logistyka ma łączną powierzchnię 20.39 ha. W centralnej części obiektu znajduje się hala dystrybucyjno-logistyczna o powierzchni 29 600 m2. Ponad to znajdują się tutaj: biurowiec oraz magazyny mniejszego składowania, a także place składowe, parkingi oraz sieć dróg wewnętrznych ułatwiająca komunikację w ramach Centrum. Cały teren jest ogrodzony. Prowadzą do niego dwa niezależne wjazdy – od strony ulicy Kokotek oraz bezpośredni z Drogowej Trasy Średnicowej.

W ofercie wynajmu znajdują się obiekty i infrastruktura umożliwiające prowadzenie działalności dystrybucyjnej, logistycznej, magazynowej, produkcyjnej, handlowej i usługowej. Istnieje również możliwość adaptacji przestrzeni i aranżacji wnętrz według potrzeb Najemcy. Pomieszczenia biurowe wyposażone są w zaplecze socjalne i techniczne. Hala posiada własne zintegrowane zaplecze biurowo-administracyjne co ułatwia się przemieszczenie po obiekcie bez opuszczania go.

Obiekt posiada łącze światłowodowe ułatwiające szybki transfer informacji. Centrum Logistyczne oferuje dostęp do internetu, sieci teletechnicznej.

Żeby sprawdzić dostępność powierzchni logistycznych lub biurowych danego obiektu wystarczy kliknąć na niego na poniższej mapce, a następnie sprawdzić wybraną kondygnację nieruchomości.

Silesia Logistyka
Hala magazynowa wysokiego składowania

 

 

Zainteresowany? Kliknij aby napisać lub zadzwoń +48 888 888 188

...